25 lat działalności Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej

19 maja w Hali Sportowej Częstochowa odbył się jubileusz 25-lecia działalności Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie. W wydarzeniu uczestniczyli nie tylko przedsiębiorcy zrzeszeni w Izbie, ale również przedstawiciele Parlamentu Europejskiego oraz Sejmu i Senatu RP – europoseł Jadwiga Wiśniewska, poseł Szymon Giżyński oraz senator Artur Warzocha, przedstawiciele władz samorządowych i terytorialnych, organizacji działających na rzecz biznesu i przedsiębiorstw współpracujących z RIPH-em. Jubileusz był okazją do podsumowania dotychczasowej działalności oraz złożenia podziękowań współpracownikom i partnerom Izby.
– Jubileusz to ogromne przeżycie i osobiste i dla środowiska – mówi Prezydent Rady RIPH, Tadeusz Szymanek. – 25 lat to jest dojrzałe pokolenie. Ogromny szacunek dla tych, którzy historię Izby tworzyli i nadal tworzą.
Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa działa na rzecz integracji jej członków, poprzez wymianę ich wiedzy, doświadczeń oraz umiejętności jednocześnie niwelując możliwość pojawienia się barier lub utrudnień we współpracy. Usprawnia efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstw poprzez udzielanie wszelkiej pomocy dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej.

ZD