Caritas i KRUS zapraszają na zimowisko

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej wraz z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza na zimowisko dla dzieci i młodzieży w dniach 29 stycznia-7 lutego. W zimowisku mogą wziąć udział najmłodsi urodzeni po 29 stycznia 2002 roku.

O to chodzi w tym zimowisku, żeby to nie był tylko wypoczynek, ale żeby to zimowisko służyło rozwojowi i duchowemu i fizycznemu tego dziecka – mówi ks. Paweł Dzierzkowski, zastępca dyrektora częstochowskiej Caritas.

Zimowisko „Jura pełna przygód” w terminie 29 stycznia-7 lutego, które odbędzie się w Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej „Święta Puszcza” w Olsztynie k/Częstochowy jest przeznaczone dla dzieci urodzonych po 29 stycznia 2002.

Caritas Archidiecezji Częstochowskiej wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników oferuje atrakcyjną ofertę 10-dniowego wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży będących dziećmi rolników, których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim), pobiera rentę bądź emeryturę KRUS.

W programie: gry zespołowe, zabawy integracyjne – Zumba, gry i zabawy terenowe, warsztaty z zakresu zdrowego żywienia oraz z bezpieczeństwa na wsi, zajęcia na hali sportowej w Olsztynie, wycieczki autokarowe: Park Rozrywki „Nemo” w Dąbrowie Górniczej, Kopalnia soli w Bochni, codzienne spacery, gry planszowe, konkursy z nagrodami, dyskoteka i wiele innych ciekawych atrakcji.

Wszelkie potrzebne informacje TUTAJ oraz pod numerem telefonu: 506 394 610.