Coolturalne ferie na warsztatach teatralnych

Połączyli przyjemne z pożytecznym. Uczestniczyli w zajęciach z emisji głosu, etiud, elementarnych zadań aktorskich i improwizacji, a wszystko w atmosferze świetnej zabawy i pod okiem profesjonalistów. W środę, 13 lutego w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie dobiegły końca kolejne warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Młodzi pasjonaci teatru byli w swoich wypowiedziach zgodni – warsztaty to wspaniałe doświadczenie. – Bardzo ciekawe przeżycie. Dowiedziałem się dużo o aktorstwie. Chętnie wezmę udział w kolejnych edycjach – powiedział Tomek.

Kacper uczestniczył w warsztatach już po raz trzeci. – Dzięki tym zajęciom mogę otworzyć się i zyskać więcej pewności siebie. Wiem też, czego mogę spodziewać się podczas egzaminu do szkoły aktorskiej, który zamierzam zdawać – przyznał.

Kasia bardzo chwaliła prowadzących zajęcia. – Wiedza, jaką przekazali nam aktorzy, jest bezcenna. Dali nam dobry start na przyszłość.

Na kolejne warsztaty dla dzieci i młodzieży częstochowski Teatr zaprosi na początku wakacji. W międzyczasie trwają czteromiesięczne warsztaty dla dorosłych, których zwieńczeniem będzie spektakl w reżyserii Marka Ślosarskiego. Już niedługo również na te warsztaty wybierzemy się z mikrofonem Radia Fiat.

Maciej Orman