Abp Wacław Depo do wspólnot apostolskich: Dziękuję Bogu za Was

Przedstawiciele i przedstawicieli świeckich i zakonnych wspólnot apostolskich spotkali się w sobotę, 22 grudnia w murach Wyższego Seminarium Duchownego na wspólnym łamaniu opłatkiem i śpiewaniu kolęd. W spotkaniu uczestniczyli abp Wacław Depo metropolita częstochowski oraz bp pomocniczy archidiecezji częstochowskiej Andrzej Przybylski.

Słowa podziękowania wobec abp. Wacława Depo w imieniu przedstawicieli wspólnot apostolskich skierował bp Andrzej Przybylski.

To spotkanie jest dla nas dlatego tak ważne, bo Ty jesteś przy źródle, a my jesteśmy też wprawdzie przy źródle, ale w tej kolejności przepływu łask jesteśmy obok Ciebie. I za to pragniemy Ci podziękować. Dziękujemy Ci także za to, że jesteś obecnością Boga pośród nas i życzymy Tobie na każdy dzień mocy Ducha Świętego – mówił bp Andrzej Przybylski.

Życzenia i słowa podziękowania wobec zgromadzonych przedstawicieli wspólnot apostolskich skierował również metropolita częstochowski abp Wacław Depo:

Dziękuję Bogu za  Was i życzę Wam, abyście odkrywali tak bardzo konkretnie dotknięcie Serca Jezusowego w waszym życiu, bo On się zrodził mając ludzką twarz i ludzkie serce. Niech Maryja w tym przybliżeniu do Niego coraz bardziej nam pomaga – mówił abp Wacław Depo.

Spotkaniu towarzyszyło również przyniesione przez harcerzy Betlejemskie Światło Pokoju oraz prezenty i upominki.

PNP