Elektryczne hulajnogi wjeżdżają do Częstochowy

Artykuł sponsorowany


Już od 6 lipca przy alei Najświętszej Maryi Panny 13 zacznie działać pierwsza w Częstochowie wypożyczalnia elektrycznych hulajnóg.

Wypożyczalnia elektrycznych hulajnóg otwarta będzie codziennie. Od poniedziałku do piątku w godzinach 11-21, a w sobotę i niedzielę od 11 do 21. Cena za wynajem jednej hulajnogi na godzinę – 30 złotych.

– W naszym asortymencie znajdą państwo wysokiej jakości sprzęt marki Frugal i Blaupunkt , który potrafi się rozpędzić do prędkości 25 km/h. Na jednym ładowaniu można przejechać około 25 kilometrów. Są idealne do zwiedzenia Częstochowy i jazdy rekreacyjnej. Jest też coś dla najmłodszych, czyli elektryczne małe hulajnogi . Dzięki temu dzieci od początku mogą się uczyć zachowania na drodze – mówią Arkadiusz Kita i Marcin Chojnacki, właściciele wypożyczalni hulajnóg elektrycznych EcoFun.

Hulajnogi działają w dwóch programach. W pierwszym można rozpędzić się do 18 km/h, co jest idealnym rozwiązaniem dla młodszych użytkowników. Drugi program stwarza większe możliwości i pomaga osiągnąć prędkość do 25 km/h.

– Plusem tego pojazdu jest też to, że możemy się na nim poruszać po chodnikach, ponieważ jesteśmy traktowani tak, jak piesi.

Elektryczne hulajnogi cieszą się już dużym zainteresowaniem i można je coraz częściej spotkać na ulicach miast Polski.

Firma EcoFun jest oficjalnym dystrybutorem pojazdów elektrycznych która świadczy serwis oraz sprzedaż.

Zapraszamy do punktu i życzymy miłych wrażeń z jazdy.