Ferie w Multicentrum “Zodiak”

W Częstochowie i województwie śląskim trwają ferie. Dzieci szukają rozrywki, a rodzice starają się zapewnić swoim pociechom czas, w którym te mogą się bawić i uczyć. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Muzeum Częstochowskie i Multicentrum Zodiak, które organizuje przeróżne gry i zabawy.

– Staramy się żeby nasze zajęcia dostarczały wiele radości naszym gościom. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 6. do 12. lat, zarówno dla grup zorganizowanych jak i indywidualnie. W czasie tych ferii motywem przewodnim są dla nas wynalazcy i wynalazki. Najmłodsi mogą sami zbudować balon na ciepłe powietrze czy rozkładany parasol z origami. Towarzyszy temu oczywiście edukacja. Dzieci mogą poznać ciekawe fakty związane z wynalazkami i przybliżyć sobie sylwetki takich ludzi jak Leonardo Da Vinci – Mówi Katarzyna Ociepa z Multicentrum Zodiak.

Zajęcia w Multicentrum Zodiak prowadzone są nie tylko w ferie, ale przez cały rok. Programy zabaw dla dzieci są ułożone w taki sposób, aby poza rozrywką najmłodsi mogli wynosić również ciekawą wiedzę. Pełny program zajęć i wszelkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie: wwww.multicentrum.muzeumczestochowa.pl.