Ferie z MOSiR-em

mosirNa ten moment dzieci i młodzież czekały z utęsknieniem – dziś w województwie śląskim rozpoczęły się ferie zimowe. – Z tej okazji wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu przygotował MOSiR – mówi w rozmowie z Katolickim Radiem FIAT Marcin Mazik, dyrektor ds. sportu częstochowskiego MOSiR-u.

– Jak co roku zapraszamy na dwa nasze flagowe zimowe obiekty, czyli lodowisko przy ulicy Boya-Żeleńskiego oraz miejską ślizgawkę przy Galerii Jurajskiej. Będziemy organizować też różnego rodzaju turnieje, np. już jutro (21.01) rozpocznie się dwudniowy turniej dzikich drużyn w piłce nożnej halowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Tydzień później, 28 stycznia odbędzie się podobny turniej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w siatkówce. Ponadto w hali Częstochowianka przez cały okres ferii udostępnione będą stoły do tenisa stołowego. Zapraszamy młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego – przekazał Marcin Mazik.

Szczegółowy harmonogram wszystkich imprez organizowanych w czasie ferii przez MOSiR można znaleźć na stronie Urzędu Miasta: www.czestochowa.pl