IV Rodzinny Bieg Zabieganych

W najbliższą niedzielę 17 września odbędzie się w Częstochowie IV Rodzinny Bieg Zabieganych. Impreza ma na celu popularyzowanie sportowych zachowań i zdrowego stylu życia. Corocznie w Biegu Rodzinnym startują miłośnicy biegania zarówno zaawansowani jak i początkujący w tej dziedzinie sportu. Często startują całe rodziny, ponieważ organizatorzy przewidzieli udział dzieci już od trzech lat. Do udziału w biegu zachęca Magdalena Trzepizur z Zabieganych Częstochowa, jeden z organizatorów:
– Zapraszamy do udziału w biegu, do wspólnego spędzenia niedzielnego przedpołudnia. Bieganie daje dużo satysfakcji i jest wspaniałą formą aktywności ruchowej. W trakcie wydarzenia będziemy również zachęcać częstochowian do pomocy niepełnosprawnej dziewczynce z naszego miasta, która potrzebuje wsparcia w zbiórce funduszy na kosztowną operację, dzięki której będzie mogła normalnie chodzić.
Formy aktywności Stowarzyszenia Zabiegani Częstochowa są przeróżne ale zawsze chodzi w nich o zdrowy styl życia.
Chętni do wzięcia udziału w IV Rodzinnym Biegu Zabieganych mogą zgłaszać swój akces dokonując rejestracji na stronie www.elektronicznezapisy.pl w zakładce IV Bieg Zabieganych. Rejestracja będzie aktywna do 15 września do godziny 12.00.

ZD