Jednoślady w zimowym odpoczynku

Koniec lata częstochowianie zaakcentują mocnym piskiem opon. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich fanów dwukołowców na Zakończenie Sezonu Motocyklowego w Olsztynie koło Częstochowy, które odbędzie się już 5 października.

– Motocykliści zbierają się na Placu Biegańskiego o godzinie 10:00. W kościele Świętego Jakuba Apostoła zostanie odprawiona Msza św. za udany sezon o godzinie 11:00. Wszystkich gości, fanów i przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy na główne obchody w Olsztynie koło Częstochowy. Czeka tam mnóstwo atrakcji, konkursów i niespodzianek. Całość wydarzenia uświetnią występy znakomitych zespołów jak: Czarno-Czarni, Big Cyc czy Nefre – przedstawiła Karolina Margasińska, specjalista ds. marketingu SGP Media, jednego z organizatorów imprezy.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego byłoby oczywiście niczym bez parady jednośladów.

– Po Mszy św. korowód motocyklowy przejedzie z Placu Biegańskiego do Olsztyna. Całość uświetnią występy gości specjalnych, jednak to motocykliści będą celebrować to zakończenie. Na odwiedzających czekają też food trucki i atrakcje od partnerów, którzy postanowili włączyć się w to wydarzenie – dodała specjalistka.

Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na Facebooku pod hasłem: Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2019. Imprezę współorganizują Fundacja z Motocyklem i Gmina Olsztyn.

BNO