Już dzisiaj Świąteczne Granie z Kubą

Ta impreza odbyła się w Częstochowie już dwukrotnie i nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nie mogło jej więc zabraknąć w tegorocznym kalendarzu. Już dzisiaj odbędzie się Świąteczne Granie z Kubą.

– Celem organizacji tej imprezy jest zebranie środków na rzecz Fundacji Ludzki Gest pomagającej dzieciom i młodzieży – powiedział reprezentujący Fundację brat Jakuba Błaszczykowskiego, Dawid. – Jeśli chodzi o nazwiska sławnych osób, który wezmą udział w imprezie, pojawią się m.in.: Artur Siódmiak, Kajetan Kajetanowicz, Joanna Jędrzejczyk, Marcin Wasilewski, Janusz Panasewicz, Ania Wyszkoni, Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Maciej Janowski. Będzie też oczywiście Kuba Błaszczykowski.

Po rozgrywkach sportowych przyjdzie czas na wyjątkowy koncert, podczas którego wystąpią: Eldo, O.S.T.R., Z.B.U.K.U Małach & Rufuz, KaeN, TEDE i OSTRY Bezimienni.

Na Świąteczne Granie z Kubą zapraszamy dzisiaj na godz. 17.00 do Hali Sportowej Częstochowa. W związku z organizacją imprezy zostaną uruchomione dodatkowo specjalne linie autobusowe, kursujące z różnych rejonów miasta do hali przy ul. Żużlowej w dzielnicy Zawodzie. Szczegóły TUTAJ.

Maciej Orman