Kolędy Symfonicznie w wykonaniu Pospieszalskich

75 Afisz B2

Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana zaprasza 24 stycznia na koncert kolęd rodziny Pospieszalskich. Początek koncertu o godz. 19.00. Orkiestrę poprowadzi Adam Klocek, dyrektor artystyczny częstochowskiej filharmonii.

– Cała rodzina Pospieszalskich, od najmłodszych do seniorów na scenie. Do tego sekcja smyczkowa w Filharmonii Częstochowskiej. Bardzo duże instrumentarium, ponieważ rodzina Pospieszalskich nie tylko w roli wokalistów, ale w roli instrumentalistów. Kontrabas, gitara basowa, trąbka, saksofon, skrzypce i dużo głosów wokalnych, ponieważ wszyscy będą śpiewać. Na pewno będzie rodzinie, bardzo wesoło. Pospieszalskich nikomu w Częstochowie nie trzeba przedstawiać. Jesteśmy szczęśliwi, że na scenie Filharmonii będziemy mogli wreszcie rodzinę gościć w całości. Pracujemy regularnie z kompozytorami i aranżerami, czyli poszczególnymi członkami rodziny Pospieszalskich. Natomiast w całości nie było ich bardzo dawno u nas. Myślę, że to będzie dobre zwieńczenie Bożego Narodzenia. – mówi Adam Klocek.

„Kolędy Pospieszalskich” to wyjątkowa pozycja. Coś autentycznego, wzruszającego i oryginalnego. To kolędy opracowane z wielkim wyczuciem tradycji, ale we współczesnych aranżacjach. Patronat medialny nad koncertem objęło Radio Fiat.

źródło foto: Filharmonia Częstochowska