W VI. kolejce rundy zasadniczej częstochowska drużyna zmierzy się z klubem sportowym Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Mecz rozpocznie się w czwartek, 25 października o godzinie 18.30 w Hali Sportowej Częstochowa.
Kibice zapewne jeszcze nie ochłonęli po ostatniej walce siatkarzy. O tym, jaka była ona zacięta świadczy wynik trzeciego seta, w którym drużyna Gwardia Wrocław zwyciężyła 38:36. Przypomnijmy, że wynik całego meczu to 3:1 dla drużyny z Wrocławia. Tym samym jest on już czwartą porażką częstochowskich siatkarzy. Czy Tauron AZS Częstochowa tym razem przerwie tę złą passę?

Miejmy nadzieję, że przed nami już same zwycięstwa. Oczywiście podchodzimy z dużym respektem do rywala, bo przed nami zespół z Lechii Tomaszów Mazowiecki, z którym przecież walczyliśmy o mistrzostwo w zeszłym sezonie. Będzie to przeciwnik bardzo trudny, natomiast nasza dyspozycja z zawodów na zawody jest coraz lepsza i myślę, że to widać. Oczywiście brakuje nam tych zwycięstw, ale spokojnie podchodzimy do tego celu, jakim jest zbudowanie odpowiedniej formy w odpowiednim momencie. Mamy nadzieję, że czas na zwycięstwa przyjdzie już w czwartek, ale najbardziej koncentrujemy się na tym, żeby nasza forma szła cały czas do przodu – mówi prezes Tauron AZS Częstochowa, Kamil Filipski.

Bilety do zakupienia on-line, w siedzibie klubu (pon.-pt. od 8.00 do 16.00) oraz w dniu meczu od godziny 16.30.