Konferencja prasowa Zarządu Klubu Sportowego Norwid Częstochowa

13 lutego Zarząd Klubu Sportowego Norwid Częstochowa zorganizował konferencję prasową, podczas której została przedstawiona obecna sytuacja klubu oraz plany na najbliższe miesiące.

Drużyna Exact Systems Norwid już jutro będzie reprezentowała Częstochowę w ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej w roli gospodarza. Na 12 spotkań, które drużyna rozegrała na własnej hali, aż 11 było zwycięskich. Kilka miesięcy temu prezes klubu, Krzysztof Wachowiak zapowiadał, że siatkarze podejmą walkę o medale. Do tego coraz bliżej.

Jak podkreślił prezes Krzysztof Wachowiak, klub jest zadowolony ze współpracy z miastem, natomiast z poziomu finansowania oczekiwałby, żeby odbywało się to na wyższym poziomie:

Myślę, że wysyłamy do naszego miasta taki konkretny sygnał, że jeżeli chodzi o siatkówkę w Częstochowie, no to wysunęliśmy się na prowadzenie. Chcemy iść do przodu i liczymy tutaj na dalszą owocną współpracę.

Podczas konferencji głos zabrali również: przedstawiciel sponsora tytularnego – Lesław Walaszczyk, trener – Radosław Panas oraz kapitan drużyny – Bartosz Zrajkowski.

Więcej informacji tutaj.

KF