Kurs angielskiego dla mam z dziećmi

Jesteś mamą lub opiekunem dziecka do 3 lat? Chcesz się nauczyć języka angielskiego? A może znasz taką osobę? Jeśli tak, ta informacja jest dla Ciebie.

W Dolinie Miłosierdzia, czyli częstochowskim Sanktuarium Miłosierdzia Bożego rozpoczął się kurs angielskiego dla Mam. W jego ramach zaplanowano jeszcze 5 spotkań: 14, 21 i 28 listopada oraz 5 i 12 grudnia.

Cykl jest skierowany dla mam, które nie mogą (nie chcą) rozstawać się ze swoimi maluchami. Głównym celem jest stworzenie miejsca, gdzie mama będzie mogła nauczyć się języka angielskiego, tak aby swoje umiejętności przekazać dziecku.  Czym ta grupa wyróżnia się od innych? To grupa dla mam i dzieci, to znaczy że mówimy po angielsku do jednych i do drugich; rozmawiamy, a nie uczymy się gramatyki (na to przyjdzie czas); każda osoba jest traktowana indywidualnie, jej angielski również; najważniejsze: przychodzisz kiedy chcesz i tak też wychodzisz! Nieobecności na poprzednich zajęciach, nie oznacza zaległości – zachęcają organizatorzy.

W trakcie zajęć dzieci mają dostęp do anglojęzycznych książeczek i zabawek. Koszt uczestnictwa w kursie to 10 zł za godzinę.