Mecz Tauron AZS Częstochowa vs BBTS Bielsko-Biała – już jutro!

Po przerwie świątecznej drużyny 1. Ligi wróciły do treningów i rozpoczęły przygotowania do pierwszych meczów w 2019 roku. 5 stycznia o godzinie 17.00 w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej częstochowska drużyna zmierzy się z zespołem z Bielsko-Białej.

Jak na razie drużyna Tauron AZS Częstochowa znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli, choć po zmianie w sztabie szkoleniowym drużyny widać znaczną poprawę w grze akademików. Trenowanie pod okiem Piotra Łuki przyniosło pewien postęp – dwa spotkania wygrane pod rząd. Sobotni mecz to właściwie spotkanie dwóch byłych plusligowców…

Tak, to prawda, chociaż nie widać tego zupełnie po tabeli pierwszej ligi. Nasza drużyna pod przewodnictwem Piotra Łuki moim zdaniem cały czas czyni progres. To mogłoby się wydawać, zostało zatrzymane w Kielcach, co nie do końca jest prawdą. Trzeba zauważyć, że w Kielcach graliśmy połową składu, która spotkała się dwa dni wcześniej. I te przetasowania w klubie były konieczne wpłynęły dość mocno na to spotkanie. Natomiast na treningach idziemy naprawdę do przodu. Głęboko wierzę, że jutrzejszy mecz będziemy w stanie wygrać. Bardzo serdecznie chciałbym zaprosić wszystkich kibiców i poprosić o ich obecność. Wierzę w to, że jesteśmy jeszcze w stanie coś z tego sezonu wyciągnąć i przede wszystkim utrzymać się w pierwszej lidze – mówi prezes klubu, Kamil Filipski.

Zapraszamy już jutro! Bilety do nabycia w kasach biletowych przed meczem.

KF