Nowe Targi Budowlane w Częstochowie

3_nowe_targi_budowlane_

W Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej od soboty 19 marca trwają Nowe Targi Budowlane. Jest to nowa odsłona tradycyjnych targów budowlanych, które w Częstochowie mają już swoją wieloletnią tradycję.
Tym razem targi zmieniły miejsce, ale zmienił się również charakter imprezy. – Tematyka związana jest z budowlanką nowszą i starszą, aczkolwiek w nowszym wydaniu – z nowszymi atrakcjami, prowadzącym znanym z telewizyjnego programu, panelami dyskusyjnymi i przede wszystkim z innowacyjnymi stoiskami naszych wystawców (…). Łącznie mamy tutaj 35 wystawców, z czego blisko połowa nie jest związana z budowlanką typu stricte, czyli nie tylko cegły, beton, okna, drzwi i podłogi, ale przede wszystkim ogrzewania, pompy ciepła, klimatyzacje, napędy do bram i różne inne nowe technologie, które warto bliżej poznać – mówi Maciej Marchewka reprezentujący Nowe Tagi Budowlane.
Gościem specjalnym targów jest Tomasz Pągowski, który od kilku lat pomaga Polakom urządzać mieszkania jako specjalista w programach telewizyjnych. – Polacy lubią kombinować, są na swój sposób pomysłowi, tylko ciągle mamy jeszcze trochę do nadrobienia w temacie umiejętności łączenia i w temacie designu. Ale jesteśmy na pewno już na innym poziomie niż byliśmy te dwa czy pięć lat temu, dzisiaj jest dużo lepiej – zaznacza Pągowski.
Podczas targów można zapoznać się z ofertą poszczególnych firm, zasięgnąć porad specjalistów wielu branż, a także zaopatrzyć się w katalogi, które pomogą dobrać odpowiednie elementy do poszczególnych domów.
Nowe Targi Budowlane zakończą się 20 marca o godz. 18.00.

KK