Nowy Rok – nowe plany i marzenia

„W tym roku schudnę, będę prowadzić zdrowszy tryb życia, czytać książki, poświęcać rodzinie więcej czasu, rzucę palenie, osiągnę sukces…” to słowa formułowane czasem jedynie w myślach, ale towarzyszące nam podczas zbliżania się Nowego Roku.

Przełom roku jest zwykle okresem, w którym wzmagają się rozmyślania o tym, co przed nami. Wiążą się z tym rozmaite plany i marzenia oraz noworoczne postanowienia. Nasze chęci i związane z nimi motywacje do osiągnięcia danego celu, czy zrealizowania marzenia są nieporównywalnie większe, niż zazwyczaj. Czy mieszkańcy Częstochowy mają jakieś noworoczne postanowienia?

Jak najbardziej – rzucenie palenia, zmiana pracy, zdanie sesji, wymarzone podróże, a czasem po prostu bycie lepszym człowiekiem – to tylko niektóre z nich.

Nasze plany nie zawsze odzwierciedlają się w rzeczywistości, nie warto jednak z tego powodu rezygnować z marzeń. A skoro mowa o planach – zapytaliśmy częstochowian gdzie spędzają noc sylwestrową.

Okazuje się, że najbardziej popularnym miejscem jest… dom – rodzinny lub znajomych, gdzie urządzane są czyli tzw. „domówki”.

W Częstochowie tegoroczną gwiazdą imprezy sylwestrowej będzie Ewelina Lisowska.

KF