Policja poszukuje sprawców rozboju

Policjanci z komisariatu VI w Częstochowie, wspólnie z prokuratorem, poszukują sprawców rozboju, do którego doszło 30 kwietnia br. w Częstochowie przy ulicy Barlickiego. Śledczy publikują wizerunek mężczyzny oraz portret pamięciowy kobiety, podejrzewanych o dokonanie tego czynu. Osoby, które rozpoznają sprawców, prosimy o zgłaszanie się na Policję.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów z komisariatu VI wynika, że 30 kwietnia br., w godzinach dopołudniowych do jednego z mieszkań przy ulicy Barlickiego w Częstochowie przyszedł mężczyzna z kobietą, którzy „pod legendą” próbowali wyłudzić pieniądze. W momencie kiedy pokrzywdzona zorientowała się, sprawczyni siłą przytrzymała jej ręce, natomiast mężczyzna skradł pieniądze.

Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać z portretu pamięciowego kobietę oraz widocznego na zdjęciach mężczyznę podejrzewanych o dokonanie tego czynu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Częstochowie tel. (34) 369 1611/ 1623 lub z najbliższą jednostką Policji – telefony 112.

źródło: KMP Częstochowa