Prezentacja Kibiców

W Hali Częstochowa przy ul. Żużlowej odbędzie się Prezentacja Kibiców. Zobaczyć będzie można pierwszy skład zespołu, akademii piłkarskiej Rakowa oraz szereg dodatkowych atrakcji. Początek imprezy 31 stycznia o godz. 17.30.

Kibice Rakowa mogli oglądać Czerwono-Niebieskich przez całą rundę jesienną PKO Ekstraklasy. Za wsparcie w rywalizacji o kolejne punkty Klub Rakowa chce im podziękować, jednocześnie prezentując drużynę przed wznowieniem rozgrywek. Więcej na ten temat mówi Adrian Heluszka z Biura Prasowego RKS Raków Częstochowa.

Podczas wydarzenia chcemy zainaugurować projekt „Elitarni Kibice”. Głównym punktem piątkowej imprezy będzie prezentacja drużyny, która już za dwa tygodnie stanie w szranki z najlepszymi drużynami w wiosennej rundzie PKO Ekstraklasy. Będzie można zobaczyć zawodników, którzy dołączyli do nas w zimowym okienku transferowym. Zrobić sobie z nimi zdjęcie i otrzymać pamiątkowy autograf. Będziemy chcieli zaprezentować też dwa roczniki naszej Akademii, które w tym roku wywalczyły awans do Centralnej Ligi Juniorów. Oprócz tego odbędzie się pokaz wszystkich roczników wchodzących w skład Akademii. Dodatkowo zapewniamy mnóstwo atrakcji takich jak stanowisko do gry w FIFE, fotobudki i pokaz laserów.

Jak co roku w imprezie wezmą udział zawodnicy, trenerzy, sponsorzy i osoby związane z Rakowem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Dobry humor kibiców może jednak popsuć niepewność w sprawie postępowania przetargowego co do modernizacji stadionu oraz odwołania, jakie niedawno wpłynęło.

ABK

Źródło foto: RKS Raków Częstochowa