Rusza akcja „Wejdź w biznes”

biznes

Wszystkie przedsiębiorcze osoby w naszym mieście mają szansę rozwinąć wkrótce skrzydła. Może się tak stać za sprawą akcji „Wejdź w biznes”, której organizatorem jest Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym”.
Projekt wspierający osoby, które marzą o założeniu własnej firmy, składa się z czterech etapów. Udział w każdym z nich determinuje spełnienie wszystkich warunków poprzedniego lub pozytywne przejście procesu weryfikacyjnego.
Pierwsza faza polega na zgłoszeniu swojego projektu do 30 listopada br., poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej: http://wejdzwbiznes.pl. Zgłoszenie polega na krótkim opisie swojego biznesplanu. Po wypełnieniu formularza następuje czas oczekiwania na zatwierdzenie go. Organizatorzy skontaktują się z autorami biznesplanów w ciągu 48 godzin, w przypadku akceptacji, twórca zaaprobowanego projektu zostanie o tym poinformowany w podanym przez siebie e-mailu.
Drugi etap związany jest z wyborem najciekawszych pomysłów, których autorzy będą mieli szansę na osobiste przedstawienie ich największych zalet. Lista pomysłów zakwalifikowanych do kolejnego etapu ogłoszona zostanie do 30 grudnia br.
Kolejna faza wiąże się z rozpoczęciem półrocznego okresu inkubacji. Oznacza to również zarejestrowanie działalności gospodarczej i ustalenie udziału w zyskach.
Czwarty etap to podsumowanie wcześniejszych dokonań. W przypadku pozytywnego zakończenia półrocznego procesu inkubacji organizator projektu i pomysłodawca biznesu kontynuować będą współpracę jako spółka. Więcej informacji uzyskać można na stronie: http://wejdzwbiznes.pl.

PI