Salon Recman w Częstochowie obchodzi drugie urodziny. Wygraj nagrody w konkursie!

Artykuł sponsorowany


Recman – polska marka stylowej odzieży męskiej, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot – zaprasza 14 czerwca do salonu w Galerii Jurajskiej na drugie urodziny. Mieszkańcy Częstochowy będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce, co zapewnia jej sympatię bardziej świadomych i podchodzących odpowiedzialnie do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Poland to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o detale.

Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury oraz stylowe marynarki. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów

W 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Ponad 200 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń

Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 200 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Konkurs z okazji drugich urodzin salonu Recman

W piątek, 14 czerwca każdy, kto odwiedzi salon Recman mieszczący się w Galerii Jurajskiej przy ul. Wojska Polskiego 207 będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na nieprzecenione produkty.

Tymczasem zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Recman:

  • I miejsce: perfumy Black by Recman + gadżety
  • II miejsce: spinki Recman + gadżety
  • III miejsce: krawat + gadżety

Zasady są proste – opowiedz na pytanie konkursowe: Jak powinien wyglądać ślubny garnitur?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy edyta.jarawka@radiofiat.com.pl (w tytule wiadomości należy wpisać „Konkurs Recman”, a w treści koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Czekamy do 14 czerwca do godziny 23.00. Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Po odbiór nagród zapraszamy do redakcji Radia Fiat (ul. Ogrodowa 24/44 w Częstochowie, wjazd od ul. Piotrkowskiej).

Zachęcamy także do polubienia fanpage’a marki na Facebooku: tutaj.

Świętuj razem z nami! Zapraszamy!