Spotkanie z Floribeth Mora Diaz w Częstochowie w sobotę 10 maja o godz. 11.30 w kinie Ciemna City

zdj — kopiaPrawniczka z Kostaryki uzdrowiona za wstawiennictwem św. Jana Pawła II Floribeth Mora Diaz,  spotka się z mieszkańcami Częstochowy, w sobotę 10 maja o godz. 11.30 w kinie Ciemna City.

W programie spotkania będziemy mogli uczestniczyć w następujących punktach: świadectwo i rozmowa z cudownie uzdrowioną za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, spotkanie z ks. Sławomirem Oderem postulatorem procesów beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego św. Jana Pawła II oraz projekcja filmu Jan Paweł II – Santo subito.

Floribeth Mora Diaz – prawniczka z Kostaryki w 2011 r. została uzdrowiona w  niewyjaśniony sposób z medycznego punktu widzenia z tętniaka mózgu. Jej  rodzina modliła się o zdrowie dla żony i matki przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II. Prawdziwość cudu została uznana w trakcie procesu kanonizacyjnego bł. Jana Pawła II – Karola Wojtyły.

Floribeth Diaz : wiem, że zostałam wyleczona za wstawiennictwem Jana Pawła II – ona sama powiedziała mediom . Warto nadmienić, że do całkowitego zdrowia kostarykanka wróciła po siedmiu miesiącach, w listopadzie 2011, kiedy to  poddano ją kolejnym badaniom.