Targi Ślubne w Częstochowie

W Hali Sportowej Częstochowa po raz kolejny odbyły się Targi Ślubne, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Podczas wydarzenia osoby planujące ślub mogą porównać bogatą ofertę wszystkiego, co jest im potrzebne podczas tego wyjątkowego dnia. Targom towarzyszą pokazy sukien ślubnych, występy zespołów weselnych i prezentacje limuzyn.

Przy wejściu na targi można było zobaczyć przeróżne auta, od kabrioletów w starym stylu po nowoczesne limuzyny, oraz propozycje ich udekorowania. Na głównej sali rozmieszczone zostały stoiska wystawców oraz scena, na której odbywały się towarzyszące imprezie atrakcje.

– Bardzo nas cieszy, że w tym roku frekwencja wystawców i gości bardzo dopisała. Branża ślubna jest troszeczkę nietypowa, gdyż większości usług potrzebnych w dniu ślubu nie znajdziemy na ulicy czy w marketach. Tutaj ludzie działający w tym środowisku mają okazję się wypromować i pokazać swoje produkty. Dla młodych jest to okazja na znalezienie inspiracji, ale też umówienie się na konkretne usługi – mówi Andrzej Gontarz, organizator Targów Ślubnych.

Dla gości przygotowano również specjalne atrakcje i konkursy. Na scenie odbywały się pokazy salonów sukien ślubnych czy szkół tanecznych. Można też było wygrać ciekawe nagrody.