Utrudnienia w ruchu

Od piątku 31 sierpnia do niedzieli 02 września, odbędzie się w naszym mieście „ XXVII Krajowa wystawa Rolnicza” i „XIX Dni Europejskiej Kultury Ludowej” tradycyjnie nazywane „Ogólnopolskimi Dożynkami Jasnogórskimi”. W związku z uroczystościami MZDiT wprowadza zmiany w organizacji ruchu. Trasy autobusów MPK pozostają bez zmian.

Zmiany w organizacji ruchu:
– Od piątku (31 sierpnia) od godz. 8:00 do niedzieli (02 września) do godz. 22:00 włącznie zamknięte dla ruchu kołowego będą obie jezdnie III al.NMP (nie będą działały oba postoje Taxi) i ulica Kossak-Szczuckiej; poza tym część Wystawy znajdzie się na początku alei H. Sienkiewicza, a na odcinku II al. NMP od pl. Biegańskiego do al. Kościuszki, na pasażu środkowym, będzie kiermasz handlowy.

– Ulice przylegające do placu Biegańskiego (odcinki ulic: Dąbrowskiego, Nowowiejskiego, Śląskiej i Kilińskiego) w dniach od 31 sierpnia – 2 września od godz. 8:00 do niedzieli do godz. 22:00 włącznie będą zwężone do jednego pasa ruchu.

Na ulicach centrum miasta w otoczeniu terenu „Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich” od piątku do niedzieli należy liczyć się ze zwiększonym natężeniem ruchu. Prosimy użytkowników dróg o wyrozumiałość i przepraszamy za przejściowe utrudnienia w ruchu.