Wakacje w Zodiaku

Rozpoczęły się wakacje. Korzystając ze szkolnej przerwy dzieci wyjadą na wypoczynek w różne strony Polski i świata. Dla tych, które w Częstochowie pozostają lub odwiedzą nasze miasto, Multicentrum Zodiak przygotowało specjalną wakacyjną ofertę warsztatów interaktywnych. Jakie to warsztaty wyjaśnia Justyna Cocyk:
– Jak co roku Multicentrum Zodiak angażuje się w akcję Lato w mieście. Od drugiego lipca zapraszamy wszystkich chętnych od 6 do 11 roku życia na warsztaty. W tym roku dotyczą one Ameryki Północnej, tak że będzie dużo atrakcji. Zawsze warsztaty są urozmaicone, jest zarówno część plastyczna, jak i artystyczna. Warsztaty mają też część naukową, gdzie przekazujemy dużo wiedzy, dużo ciekawostek. Jest też część techniczna, najbardziej lubiana przez większość uczestników, czyli klocki konstrukcyjne.
Warsztaty przewidziane są zarówno dla grup, jak i indywidualnych uczestników. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na warsztaty oraz ich program znaleźć można na stronie internetowej Multicentrum Zodiak.

ZD