Zamknięcie Ronda Trzech Krzyży – objazdy dla autobusów

rondo

Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w związku z pracami drogowymi na Rondzie Trzech Krzyży i brakiem przejazdu przez środek skrzyżowania od czwartku (23 kwietnia) do odwołania wprowadzono czasowe objazdy dla linii nr 14, 17, 20, 24, 26 i 28

Linie nr 14 i 17

W kierunku Korkowej: z ul. Kiedrzyńskiej przez al. Jana Pawła II, al. Kościuszki do al. Wolności i od przystanku DH CENTRUM powrót na stałą trasę.

W kierunku Rząsawy: z ul. Warszawskiej przez al. Jana Pawła II, zawracanie pod wiaduktem przy „Castoramie” na północną jezdnię al. Jana Pawła II i powrót do ulicy Warszawskiej na stałą trasę od przyst. RONDO TRZECH KRZYŻY.

Linia nr 20

W kierunku Korkowej: z ul. Kiedrzyńskiej przez al. Jana Pawła II, al. Kościuszki,II Aleję NMP, I Aleję NMP, zawracanie na rondzie na Placu Daszyńskiego i od przystanku „PLAC DASZYŃSKIEGO” powrót na stałą trasę.

W kierunku Wyczerp: z ul. Warszawskiej przez al. Jana Pawła II, zawracanie pod wiaduktem przy „Castoramie” na północną jezdnię al. Jana Pawła II i powrót do ulicy Warszawskiej na stałą trasę od przyst. RONDO TRZECH KRZYŻY.

Linia nr 24

W kierunku Błeszna: bez zmian

W kierunku Kukuczki: z ul. Warszawskiej przez al. Jana Pawła II, zawracanie pod wiaduktem przy „Castoramie” na północną jezdnię al. Jana Pawła II i od przystanku Rondo Trzech Krzyży bez zmian

Linia nr 26

W kierunku Mirowa: bez zmian

W kierunku Grabówki: prosto aleją Jana Pawła II, z całkowitym pominięciem wjazdu do Śródmieścia i od przystanku ALEJA JANA PAWŁA II bez zmian.

Linia nr 28

W kierunku Kucelina: bez zmian

W kierunku Parkitki: z ul. Warszawskiej przez al. Jana Pawła II, zawracanie pod wiaduktem przy „Castoramie” na północną jezdnię al. Jana Pawła II i od przystanku Rondo Trzech Krzyży bez zmian

Linia nr 30

W kierunku Wąsosza: z ul. Kiedrzyńskiej przez al. Jana Pawła II, Dąbrowskiego i od przystanku „PLAC BIEGAŃSKIEGO” przy ul. Nowowiejskiego powrót na stałą trasę

W kierunku Jaskrowa: z ul. Warszawskiej przez al. Jana Pawła II, zawracanie pod wiaduktem przy „Castoramie” na północną jezdnię al. Jana Pawła II i powrót do ulicy Warszawskiej na stałą trasę od przyst. RONDO TRZECH KRZYŻY.