Zmiana kursów linii nocnej nr 80

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że ze względu na modernizację biurowca MPK od godzin wieczornych w poniedziałek 27.05.2019 r. do odwołania nastąpi zmiana organizacji pierwszych i ostatnich kursów nocnej linii nr 80.

Autobus, który dotychczas rozpoczynał kurs o godz. 23.23 z przystanku ZAJEZDNIA MPK w kierunku Kukuczki, będzie tymczasowo rozpoczynał kurs od przystanku RÓWNOLEGŁA o godz. 23.24.

Autobus, który dotychczas rozpoczynał kurs o godz. 23.36 z przystanku ZAJEZDNIA MPK w kierunku Rakowa, będzie tymczasowo rozpoczynał kurs od przystanku POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH o godz. 23.37.

Autobus, który o godz. 4.06 rozpoczyna kurs z pętli Raków Dworzec PKP, będzie tymczasowo kończył swój kurs na przystanku POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH zlokalizowanym przy ul. Źródlanej, a nie na przystanku ZAJEZDNIA MPK.

Autobusy, które o godz. 3.47 i 4.17 rozpoczynają kursy z pętli Kukuczki, będą tymczasowo kończyły swój kurs na przystanku POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH zlokalizowanym przy ul. Źródlanej, a nie na przystanku ZAJEZDNIA MPK.

Za utrudnienia przepraszamy.

źródło: MZDiT w Częstochowie