Zmiana tras autobusów MPK!

Od wtorku, 20 czerwca, na około dwa tygodnie zmienią się trasy autobusów linii nr 10, 35 i 36 – informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu. Na ul. Bohaterów Katynia – od  ul. Zesłańców Sybiru do ul. Rakowskiej – zostanie też wprowadzony jeden kierunek ruchu.
Miejski Zarząd Dróg i Transportu informuje, że w związku z kolejnymi etapami przebudowy odcinka ul. Bohaterów Katynia (od ul. Zesłańców Sybiru do ul. Rakowskiej) od wtorku,  20 czerwca, przez okres około 2 tygodni linie nr 10, 35 i 36 będą kursować w obu kierunkach trasami objazdowym przez Aleję Wojska Polskiego z pominięciem przejazdu ulicami 11 Listopada, Zesłańców Sybiru i Bohaterów Katynia.
W związku z tym dla tych linii zostaną zawieszone przystanki PZU, Brzozowa, Cmentarz Raków oraz Bienia. Dla linii nr 35 i 36 zawieszony zostanie także przystanek Bohaterów Katynia przy ul. Rakowskiej.
W zamian dla pasażerów będą dostępne przystanki zlokalizowane przy Alei Wojska Polskiego – C.H. Jagiellończycy, Okrzei, Mireckiego i Rakowska.
20 czerwca – w związku z przebudową ul. Bohaterów Katynia – na odcinku od  ul. Zesłańców Sybiru do ul. Rakowskiej  zostanie także wprowadzony jeden kierunek ruchu.

Tagged with