Adrian Miedziński zwyciężył w półfinale IMP w Rawiczu

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rawiczu zakończył się zwycięstwem reprezentanta forBet Włókniarza Częstochowa, Adriana Miedzińskiego, który awansował tym samym do finału turnieju. Zdobył on w 5 biegach 13 punktów i tylko raz oglądał plecy rywali. Podium uzupełnili Piotr Protasiewicz i Adrian Cyfer.

Zawodów do najlepszych nie może zaliczyć Paweł Przedpełski, który zakończył rywalizację na 10. miejscu z dorobkiem 6 punktów.

Wyniki:
1. 
Adrian Miedziński – 13 (3,3,1,3,3)
2. Piotr Protasiewicz – 11 (2,3,2,3,1)
3. Adrian Cyfer – 11 (3,1,2,2,3)
4. Dominik Kubera – 10 (3,w,3,2,2)
5. Kacper Gomólski – 10 (2,1,3,2,2)
6. Przemysław Pawlicki – (w,2,1,3,3)
——————————————–
7. Szymon Woźniak – 8  (1,2,3,d,2) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
——————————————–
8. Adrian Gała – 8 (3,2,2,1,0) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
9. Jarosław Hampel – 8 (0,3,1,3,1)
10. Paweł Przedpełski – (1,1,3,1,0)
11. Mirosław Jabłoński – (0,0,0,2,3)
12. Kacper Woryna – (1,3,d,1,w)
13. Marcel Kajzer – (2,0,2,1,u)
14. Michał Szczepaniak – (1,2,1,d,1)
15. Tomasz Orwat – (0,1,d,w,2)
16. Kamil Brzozowski – (2,0,d,d,d)
17. Tomasz Gapiński – (-,-,-,-,-)
18. Norbert Krakowiak – (d)

Bieg po biegu:
1. (62,11) Gała, Kajzer, Woźniak, Jabłoński
2. (61,45) Kubera, Brzozowski, Przedpełski, Orwat
3. (62,43) Cyfer, Gomólski, Szczepaniak, Pawlicki (w)
4. (61,74) Miedziński, Protasiewicz, Woryna, Hampel
5. (61,98) Protasiewicz, Gała, Cyfer, Brzozowski
6. (61,49) Miedziński, Pawlicki, Przedpełski, Kajzer
7. (62,68) Hampel, Szczepaniak, Orwat, Jabłoński
8. (62,23) Woryna, Woźniak, Gomólski, Kubera (w)
9. (62,83) Przedpełski, Gała, Szczepaniak, Woryna (d)
10. (62,90) Gomólski, Kajzer, Hampel, Brzozowski (d)
11. (62,09) Kubera, Cyfer, Miedziński, Jabłoński
12. (61,34) Woźniak, Protasiewicz, Pawlicki, Orwat (d)
13. (62,11) Miedziński, Gomólski, Gała, Orwat (w)
14. (61,74) Protasiewicz, Kubera, Kajzer, Szczepaniak (d)
15. (62,40) Pawlicki, Jabłoński, Woryna, Brzozowski (d)
16. (62,37) Hampel, Cyfer, Przedpełski, Woźniak (d)
17. (62,40) Pawlicki, Kubera, Hampel, Gała
18. (62,91) Cyfer, Orwat, Kajzer (u), Krakowiak (d)
19. (63,47) Jabłoński, Gomólski, Protasiewicz, Przedpełski
20. (62,60) Miedziński, Woźniak, Szczepaniak, Brzozowski (d)
Bieg dodatkowy o miejsce rezerwowego w finale. (66,15) Woźniak, Gała

Sędzia: Jerzy Najwer

foto i tekst: www.wlokniarz.com