KSM zaprasza „Zabierz Mamę do Mamy”

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej zaprasza wszystkich do włączenia się w akcje z okazji Dnia Matki. Pierwsza z nich zachęca: Zabierz Mamę do Mamy.

– Chcemy zabrać nasze  mamy w dniu ich święta do Tej, która jest wzorem dla wszystkich matek. Młodzież zaprasza swoje mamy do udziału w Apelu Jasnogórskim. Ten czas będzie przede wszystkim wyrazem wdzięczności Bogu za dar mam i ich poświęcenia dla swoich dzieci. Modlitwa to najlepszy prezent, a wspólny czas spędzony przed wizerunkiem Czarnej Madonny czymś niezapomnianym – mówi ks. Andrzej Witek, diecezjalny asystent KSMu:

To nie jedyna propozycja prezentu dla mamy z jaką wychodzą ksmowicze. Można włączyć się także w wyzwanie modlitewne, które zapoczątkowała młodzież z Katowic. – Od  19 do 26 maja, każdego dnia młodzi ofiarują w intencji swoich mam tajemnicę różańca świętego. Tak przez tydzień można powierzać Bogu trudy i radości związane z macierzyństwem – dodaje ks. Witek.

O wszystkich inicjatywach podejmowanych przez młodych z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży archidiecezji częstochowskiej możecie przeczytać na stronie www.ksm-czestochowa.pl oraz na profilu KSMu na fb.

fot. fb Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Częstochowskiej