Mary Wagner zawierza życie Bogu

web-23-720x540

Dziś, 10 października o godz. 17 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie miało miejsce spotkanie z aktywną działaczką ruchu pro -life w Kanadzie Mary Wagner, która za rozmowy z kobietami w klinikach aborcyjnych kilkakrotnie trafiała za kratki. Podczas spotkania z dziennikarzami, które odbyło się w auli Tygodnika Katolickiego Niedziela podkreślała, że każde życie ma sens i dlatego wie, że bez względu na konsekwencje będzie bronić ludzkiego istnienia. Mimo, że za pośrednictwem tłumacza, bardzo mocno wybrzmiewały jej słowa o tym, że fakt iż broni ludzkiego życia jest rezultatem jej doświadczeń rodzinnych:

[audio:http://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/10/Mary-Wagner-.mp3]

Organizator spotkania Fundacja Pro-Prawo do Życia w osobie p. Jacka Kotula podkreśla jak ważne w Polsce sąte spotkanie z Mary Wagner :

[audio:http://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/10/kotul.mp3]

W podziękowaniu Mary otrzymała białe róże, tak jak ona wręczała je matkom chcącym abortować swoje dzieci. Do kwiatów oczywiście dołączone zostało zapewnienie o modlitwie w jej intencji i działań przez nią realizowanych z Bożego natchnienia, bo jak sama podkreślała, to Bóg wezwał ją do tego zaangażowania w pro-life.

Spotkanie Mary Wagner w Częstochowie zakończyło się przed Cudownym Obrazem na Jasnej Górze modlitwą apelową.

web 3 web 1 web