Oszukał Cię bank? Idź na Jasną Górę!

Inicjatywa Nasze Jerycho, zaprasza wszystkich pokrzywdzonych przez banki, a zwłaszcza tzw. ”frankowiczów” na I Ogólnopolską Pielgrzymkę na Jasną Górę. Już trwają aktywne przygotowania do wydarzenia, które zaplanowano na 1 kwietnia.

– Jesteśmy zupełnie bezradni jeśli chodzi o mechanizmy lichwy, które nas dotykają. Pomyśleliśmy, że bez modlitwy tego problemu nie rozwiążemy. Postanowiliśmy, że w pierwszą sobotę miesiąca pojedziemy do jasnogórskiego sanktuarium i tam zawierzymy swoje finansowe kłopoty. Inicjatywa zrodziła się w grudniu 2016 roku i od tamtej pory regularnie spotykamy się na Mszach świętych. Teraz przyszła pora na I Ogólnopolską Pielgrzymkę oszukanych przez banki, już mamy chętnych z Warszawy i Poznania – opowiada Agnieszka Kołodziejska.

W programie pielgrzymki zaplanowano m.in. zawierzenie trudnej sytuacji finansowej Niepokalanemu Sercu Maryi, ale to nie jedyny punkt w programie. – O godz. 12 w Kaplicy Cudownego Obrazu sprawowana będzie w naszej intencji Msza św. Następnie odbędzie się spotkanie z konferencją, świadectwami. Od godz. 17 uczestnicy pielgrzymki będą mogli zawierzyć siebie i swoje sprawy Matce Bożej – wylicza Kołodziejska.

Więcej informacji dotyczących pielgrzymki znajdziecie na stronie www.naszejerycho.pl Osoby oszukane przez banki spotkają się w jasnogórskim sanktuarium po raz pierwszy.