Włącz się w Zaduszki Artystyczne

Częstochowski Ośrodek Muzyki Liturgicznej zaprasza do aktywnego włączenia się w oprawę muzyczną Zaduszek Artystycznych, które odbędą się w piątek 2 listopada 2018 o godz. 18.00 w parafii św. Józefa w Częstochowie.

Podobnie jak w zeszłym roku chór przygotuje oprawę mszy świętej za zmarłych częstochowskich artystów. Część „koncertową” w tym roku wypełni projekt Agnieszki Fiuk „Pieśń nad Pieśniami”, naturalnie również z udziałem chóru. Wszystkie materiały – nuty oraz linie melodyczne głosów – znajdziecie w linkach poniżej. Uwaga do części koncertowej – najlepiej słuchać nagrań śledząc jednocześnie partyturę, gdyż jest dużo pauz, przerw itp. Należy koniecznie wstępnie przygotować swoje partie we własnym zakresie – czytamy w informacji od organizatorów.

Próby odbędą się w trzy kolejne piątki: 12, 19 i 26 października o 19.00 w auli parafii św. Zygmunta, a próba generalna w środę 31 października.

Ze względów organizacyjnych zainteresowani udziałem w Zaduszkach Artystycznych proszeni są o zgłoszenie poprzez formularz: https://goo.gl/forms/1geUkK1VIE4qKLG33 lub bardzo ewentualnie smsem na numer 609-579-147 (z podaniem głosu).

MATERIAŁY
Msza św.
Koncert

PK