Siódme urodziny Zdrowej Częstochowy

Zbliżają się siódme urodziny Zdrowej Częstochowy – trzydniowe wydarzenie na placu Biegańskiego oraz w alejach Najświętszej Maryi Panny, gdzie na częstochowian będzie czekać moc atrakcji.

Urodziny Zdrowej Częstochowy przede wszystkim uświetnią koncerty znanych artystów. Mówi Paulina Brzostek:

W piątek o godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich na występ Pawła Stasiaka z repertuarem Papa Dance. W sobotę zagra również Marysia Markiewicz, finalistka programu The Voice of Poland. Oprócz tego mamy konkurs dla lokalnych zespołów, które będą walczyć o nagrodę publiczności.

Oprócz koncertów częstochowianie będą mogli podziwiać pojazdy w strefie motoryzacji, repliki samolotów oraz znaleźć coś dla siebie w strefie pracy lub edukacji. Jednak są to urodziny Zdrowej Częstochowy, dlatego na mieszkańców będą czekać przede wszystkim specjaliści w różnych dziedzinach zdrowia:

– Na pewno nie zabraknie dużej strefy zdrowia, czyli bezpłatnych konsultacji i badań słuchu, wzroku, pomiary tkanki tłuszczowej, badań cukru we krwi i ciśnienia. W sobotę zapraszamy wszystkie kobiety, ponieważ będą odbywać się badania mammograficzne.

Jednak wydarzenie będzie przyjazne nie tylko dla ludzi, ale również będzie okazją do pomocy czworonogom:

Podczas imprezy organizujemy zbiórkę karmy dla zwierząt. Można przyjść na plac Biegańskiego i przynieść karmę dla zwierząt, tym samym wspierając częstochowskie schronisko.

Siódme urodziny Zdrowej Częstochowy odbędą się od 12 do 14 lipca od godziny 10.00 do 22.00.

AK

źródło foto: Zdrowa Częstochowa