„Wesołe miasteczko” – Agnieszka Osiecka – piosenki ostatnie. Teatr im. A. Mickiewicza zaprasza 3 i 4 listopada

Najpiękniejsze piosenki Agnieszki Osieckiej! Znane i te mniej popularne! W znakomitym wykonaniu.

Po spektaklu odbędzie się spotkanie z aktorami i muzykami. Będzie możliwość zakupu płyty i uzyskania autografu od wszystkich twórców.

„Piosenki Ostatnie” Agnieszki Osieckiej w wykonaniu aktorów częstochowskiego Teatru oraz gościnnie Marcina Januszkiewicza (laureata Grand Prix PPA we Wrocławiu!) zaprezentujemy w sobotę i w niedzielę, 3 i 4 listopada, o godz. 19.00.

Songi Agnieszki Osieckiej ze spektakli „Do dna”, „Darcie pierza”, „Wilki”, „Apetyt na śmierć”, „Nie żałuję”

Scenariusz, reżyseria – André Hübner-Ochodlo, muzyka: Ewa Kornecka, Przemysław Gintrowski, Zygmunt Konieczny, Jerzy Satanowski, aranżacje Adam Żuchowski

Występują: Marta Honzatko, Waldemar Cudzik, Adam Hutyra, Marcin Januszkiewicz (gościnnie)

Zespół muzyczny: Michał Rorat (instrumenty klawiszowe), Krzysztof Paul (gitara), Sławek Koryzno (perkusja), Adam Żuchowski (kontrabas)

„I ja mam bardzo miłe miejsce w życiu. Od trzech lat związana jestem z małym teatrem Atelier w Sopocie. To teatr, który przypomina mi atmosferę STS. Prowadzi go André Hübner-Ochodlo. Sam śpiewa i reżyseruje, ale przede wszystkim jest dla nas tym, kim dla STS był Jerzy Markuszewski. Teraz będę miała drugi dom w Sopocie, kupię mała jacht…”

„Dzięki André Hübnerowi-Ochodlo i młodym kolegom, podskoczyłam ponad „Okularników” czy „Niech żyje bal”. Weszłam w jakiś sen, surrealizm… Bardzo się cieszę, że współpracuję z tym teatrem… Szczerze wyznam, co czuję: to jest ten ostatni gwizdek. Nieskromnie dodam, że piosenkami do spektaklu „Apetyt na śmierć” wznosiłam się ponad wszystko, co dotąd w życiu zrobiłam. I to jest mój łabędzi śpiew. Ja nigdy w życiu nie myślałam, że zobaczę jakiś mur przed swoją głową. Każdy myśli, że tego muru nie ma, że nigdy nie umrze… Dałam wszystko z siebie” (Agnieszka Osiecka).

źródło: Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie

foto: Piotr Dłubak