Zapowiedzi filharmonii na najbliższe dni

traviata_best

W piątek, 24 lutego o godz.19.00 w Filharmonii Częstochowskiej dla miłośników melomanii czeka nie lada gratka- ,,Traviata” w 4 aktach Giuseppe Verdiego. Wystąpi orkiestra, chór, balet i soliści Opery Śląskiej w Bytomiu. Opartą na ,,Damie kameliowej” Aleksandra Dumas ,,Traviatę” uważa się za najdoskonalsze i zarazem nowatorskie dzieło Verdiego, cenione za kameralną atmosferę, wartość literacką libretta oraz nastrojowość muzyki doskonale oddającej uczucia bohaterów.

Podczas ,,Śledzika z chórem” 28 lutego o godz. 19.30 w sali kameralnej usłyszymy z kolei Chór Filharmonii Częstochowskiej „Collegium Cantorum” pod batutą Janusza Siadlaka.

9 marca o godz. 19.00 w sali koncertowej przyjemności nie tylko uszom pań dostarczy trzech tenorów – Voytek Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – czyli ,,Tre Voci”, którzy zaprezentują się z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Częstochowskiej pod batutą Tomasza Chmiela. Obdarzeni charyzmą i poczuciem humoru śpiewacy wykonają pieśni neapolitańskie, piosenki musicalowe i popularne przeboje.

Szczegóły, ceny biletów oraz możliwość rezerwacji online na stronie: https://filharmonia.com.pl

Starszy Post