Filmowe wieczory z Biblioteką w Mstowie

mstów

Po sukcesie akcji „Filmowe poranki w Bibliotece” we Mstowie rusza kolejna: „Filmowe wieczory z Biblioteką”. Pierwszy seans zaplanowano na 2 października.

Gminna Biblioteka w Mstowie ściśle współpracuje z tutejszym Ośrodkiem Kultury, który z kolei dysponuje sporą salą widowiskową. Odbywa się na niej sporo różnego rodzaju imprez, do niedawna jednak pokazy filmowe były rzadkością. Zmieniło się to w tegoroczne wakacje.

– Z myślą o najmłodszych zorganizowaliśmy cykliczne filmowe poranki. Mimo panujących upałów, frekwencja była znakomita, dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować podobne rozwiązanie, tym razem już z myślą o dorosłej widowni – wyjaśnia Krzysztof Drynda, dyr. Bibliteki Gminnej i Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie.

Filmy wyświetlane są na ekranie 6×3 m. przy użyciu profesjonalnego nagłośnienia. Dodatkową atrakcją jest też darmowy popcorn, serwowany przez personel placówki.

Jesienne seanse w sali widowiskowej mstowskiego GOK-u odbywać się mają jeszcze sporadycznie, ale jeśli tylko formuła przyjmie się wśród mieszkańców, od nowego roku filmy można będzie tu można oglądać systematycznie.

Tagged with