Łazy: Babcia i Dziadek na basenie

 

Dla Babci i DziadkaBicze wodne i hydromasaże, sauna, nauka pływania dla seniorów oraz aquafitness – te wszystkie atrakcje czekają dla seniorów z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka.

O seniorach nie zapomina Park Wodny „Jura” w Łazach, który przygotował specjalną styczniową ofertę pod hasłem „Wnuczku zaproś babcię&dziadka do Parku Wodnego „Jura” i bawcie się zupełnie za darmo”.

Ze specjalnej oferty będzie można skorzystać od 21 do 29 stycznia. Wnuczkowie i dziadkowie przez 2 godziny będą mogli za darmo cieszyć się atrakcjami Parku Wodnego w Łazach. Dodatkowo chętni będą mogli promocyjnie doładować karnety Super Senior Sport lub kupić nowe karnety z dodatkową możliwością wejścia na basen.

Park Wodny „Jura” w Łazach działa od 2008 roku. Łazowski kompleks basenów słynie m.in. z organizacji nietypowych imprez, np. seansów filmowych, spotkań z Mikołajem

pod i na wodzie, wielkiej bitwy wodnej w Lany Poniedziałek. Park Wodny w Łazach to także miejsce, gdzie organizowane są zawody pływackie w ramach Jurajskiej Ligi Pływackiej. Regularnie odbywają się tutaj także lekcje pływania dla dzieci i młodzieży w różnym wieku.