Noc kaskaderów

trasa dk 1

Policjanci z Częstochowy zatrzymali w nocy z 30 na 31 października trzech pijanych kierowców. Jeden z nich urządził pijacki rajd zakończony wjechaniem w blaszany garaż i zniszczeniem znajdujących się tam motocykli. Inny z pijanych kierowców, 46-letni mieszkańca Piotrkowa, jechał trasą z promilami w organizmie. Po telefonie świadków, audi zostało zatrzymany w Mykanowie. Kierowca miał 2,5 promila.

Po godz. 22 skoda octawia z dużą prędkością wjechała w blaszany garaż na ul. 11 listopada w Częstochowie. Garaż został niemal doszczętnie zniszczony oraz zostały uszkodzone znajdujące się w środku motocykle. Sprawca nie przejął się tym zbytnio i odjechał uszkodzonym pojazdem, a następnie porzucił go na ul. Sportowej. Policjanci szybko ustalili właściciela. 22-letni częstochowianin  był pijany, miał ok. 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ok. godz. 23.15 w Blachowni na ul. Częstochowskiej policjanci zatrzymali volkswagena golfa, którego kierowca miał ok. 1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zła passa się jeszcze nie skończyła. Ok. 1 w nocy policjanci z Częstochowy zatrzymali na DK1 audi. Było to zaraz po tym, jak interweniowali inni kierowcy, zaniepokojeni nieskoordynowaną jazdą samochodu. 46-letni mieszkaniec Piotrkowa miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie to jest najgorsze. W takim stanie kierowca przejechał od Rybnika i zamierzał dojechać do Piotrkowa.