Pociągami PKP Intercity na XXI Spotkanie Młodych w Lednicy!

W sobotę, 3 czerwca odbędzie się XXI Spotkanie Młodych Lednica 2000. Z tej okazji w pierwszy weekend miesiąca 28 wybranych składów PKP Intercity zatrzyma się na stacji w Lednogórze.
Pielgrzymi, którzy zaplanowali udział w tegorocznym Spotkaniu Młodych Lednica 2000, będą mogli wybrać przejazd pociągami PKP Intercity. Od piątku 2 czerwca do niedzieli 4 czerwca na stacji w Lednogórze zatrzyma się w sumie 28 wybranych pociągów przewoźnika. Z połączeń będą mogli skorzystać podróżujący m.in. z Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Białegostoku czy Bielska-Białej. Hasłem przewodnim XXI Spotkania Młodych Lednica 2000 jest: „Idź i kochaj!”. Wszystkie informacje organizacyjne można znaleźć na stronie www.lednica2000.pl
Pasażerowie wybierający się do/z Lednogóry mogą kupić bilety z oferty weekendowej. Umożliwiają one wielokrotne przejazdy pociągiem w ramach jednego biletu od piątku 2 czerwca (od godz. 19.00) do poniedziałku 5 czerwca (do godz. 6.00 rano).
Bilety na przejazdy pociągami PKP Intercity są dostępne w kasach biletowych, biletomatach oraz w internetowym systemie sprzedaży. Wszystkie informacje na temat rozkładu jazdy oraz ofert biletowych można znaleźć na stronie intercity.pl lub pod numerem infolinii 19 757.