Ruszyła rekrutacja do projektu pt. „Wsparcie mikro firm w woj. śląskim”

 

komp

Projekt współfinasowany jest  ze środków Unii Europejskiej. W przypadku chętnych z terenu gminy Żarki lub ościennych jest duża szansa, że zajęcia odbędą się w Żarkach. Projekt adresowany jest do mikro przedsiębiorców w wieku 45+ oraz ich pracowników w wieku 45+ z województwa śląskiego.
W ramach szkoleń przewidziano:
SZKOLENIA JĘZYKOWE (ANGIELSKI, NIEMIECKI)
SZKOLENIA KOMPUTEROWE (ICT)
SZKOLENIA Z OBSŁUGI KLIENTA
SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA
SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA POPRZEZ CELE
SZKOLENIA NA ŻYCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU!!!!!
Celem projektu jest aktywne wspieranie rozwoju firm wobec zmian zachodzących na rynku gospodarczym oraz wzmacnianie pozycji śląskich mikro przedsiębiorstw poprzez zapewnienie bezpłatnego wsparcia szkoleniowego.
CECHY WSPARCIA SZKOLENIOWEGO:
Szkolenia dobierane do indywidualnych potrzeb, prowadzone w dogodnych terminach, intensywność oraz metoda zgodna z indywidualną percepcją uczestnika, szkolenia językowe i komputerowe poza godzinami pracy, każdy pracownik zostanie przeszkolony w ramach 1 – 3 szkoleń dobranych zgodnie z zapotrzebowaniem, szkolenia będą prowadzone w lokalizacjach zgodnych z wyborem uczestników-decydować będzie większość grup szkoleniowych
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy Żarki, Katarzyna Kulińska-Pluta, tel. (34) 314 80 36 w. 29 lub drogą mailową: katarzyna.pluta@umigzarki.pl. Prowadzimy zapisy celem zorganizowania spotkania w sprawie projektu, w czasie którego będzie można uzyskać odpowiedzi na szczegółowe pytania.
Informacje na temat projektu pod adresem: http://efskatowice.netcad.com.pl/