Turystyczny hit roku- głosuj na Szlak Orlich Gniazd!

olsztyn

Polska Organizacja Turystyczna na podstawie analiz, opinii i wyników głosowań regionalnych wytypowała obiekty i miejsca z każdego województwa, które ze względu na swój potencjał można traktować jako topowe. I to właśnie na nie można oddać swój głos. Na liście znalazło się 17 atrakcji, gdyż z województwa mazowieckiego wytypowano ex aequo dwie atrakcje- mówi Sebastian Niewiadomski z Polskiej Organizacji Turystycznej.

Wśród atrakcji, na które można oddać swój głos znalazł się Szlak Orlich Gniazd, który jest częścią naszego regionu. Uzyskał on wyróżnienie, Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej i stawia go wśród najbardziej promowanych produktów turystycznych w Polsce. Szlak słynie głównie z zamków, których znajduje się na szlaku 16. Mamy wspaniałe walory krajobrazowe, jaskinie, ostańce, wśród atrakcji są również trasy wspinaczkowe czy rowerowe. Możliwości spędzania czasu wśród Orlich Gniazd jest bardzo wiele i zasługuje on na miano największej atrakcji turystycznej w Polsce – mówi Robert Nieroda, dyrektor biura związku:

Głosy na poszczególne atrakcje turystyczne można oddawać do 15 marca na stronie www.polska.trtavel/hity Zachęcamy do głosowania na Szlak Orlich Gniazd.

PKr