Uzyskaj dofinansowanie na rozwój firmy

Właściciele firm na terenie powiatu częstochowskiego już we wrześniu będą mogli ubiegać się o dofinansowania przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Razem na wyżyny”, działającym w Mykanowie.

Stowarzyszenie „Razem na wyżyny” funkcjonuje już od kilku lat i działa na terenie gmin: Dąbrowa Zielona, Kłomnice, Kruszyna, Miedźno, Mykanów i Rędziny. O jego działalności mówi dyrektor stowarzyszenia, Edyta Bauć:

– Wszyscy nasi mieszkańcy, firmy znajdujące się na naszym terenie, organizacje pozarządowe oraz instytucje publiczne współpracują z nami i również mogą pozyskiwać dofinansowanie ze środków unijnych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W najbliższym czasie dzięki współpracy ze stowarzyszeniem „Razem na wyżyny” właściciele firm będą mogli uzyskać dofinansowanie ze środków unijnych.

Zapraszamy do współpracy z nami właścicieli firm. Ogłosiliśmy konkurs na rozwój działalności gospodarczej i od 6 do 20 września będzie można składać wnioski – informuje Edyta Bauć.

Kto może złożyć wniosek, aby ubiegać się o dofinansowanie?

Przede wszystkim właściciele firm, które funkcjonują już dłużej niż jeden rok i te, które swoją siedzibę bądź oddział mają na terenie jednej z naszych sześciu gmin – dodaje dyrektor.

W najbliższą środę 4 września w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Mykanowie odbędzie się szkolenie dla zainteresowanych dofinansowaniem. Podczas szkolenia stowarzyszenie opowie m. in. o kryteriach, na podstawie których oceniane są wnioski. Początek o godzinie 11.00

KF

foto źródło: www.klomnice.pl