W niedzielę zakończyły się Dni Radomska 2018

W niedzielę, 3 czerwca, zakończyły się Dni Radomska 2018. Na scenie wystąpili Kabaret Jurki, Grohman Orchestra i Kayah.

Dobra muzyka i znakomity humor – tak w skrócie można opisać drugi dzień imprez zorganizowanych w ramach Dni Radomska 2018. Imprezę w Parku Solidarności rozpoczął pokaz sokolniczy. Radomszczanie mogli obejrzeć z bliska m.in. sowę, sokoła i jastrzębia. Przeprowadzono też konkursy z nagrodami, zaprezentowano wystawców Festiwalu Smaku, a uczestniczki Panaceum Fitness Club pokazały jak spalić poobiednie kalorie.

O godz. 17.00 na scenie pojawił się Kabaret Jurki. „Święta polskie” – to tytuł programu, który zaprezentowali kabareciarze z Zielonej Góry. Znaczna dawka dobrego humoru przyprawiła niejednego o ból brzucha ze śmiechu. Tuż po nich na scenie pojawiła się Grohman Orchestra. W repertuarze koncertu znalazły się utwory popularne w nieco innym, klasycznym brzmieniu.

Na zakończenie Dni Radomska na scenie w Parku Solidarności wystąpiła Kayah. Artystka zadebiutowała w 1988 roku wydając płytę „Córeczko”. W repertuarze występu znalazły się takie hity jak „Śpij kochanie, śpij”, „Na językach”, czy „Po co”. Jak na dobry koncert przystało, były długie oklaski i prośba o bis.