Bebetto AZS AJD  coraz bliżej awansu do finału

Bebetto AZS AJD Częstochowa pokonało we własnej hali  AZS UE Wrocław 3:2 w pierwszym meczu półfinału play off ekstraklasy tenisistek stołowych. W najbliższą sobotę rewanżowy spotkanie odbędzie się we Wrocławiu.
Był bardzo zacięty mecz. W pierwszym meczu Magdalena Sikorska pokonała Paulinę Knyszewską 3:0. Największych emocji dostarczyły pojedynki zwłaszcza te drugie i trzecie .  Roksana Załomska uległa reprezentantce Polski Natalii Bajor 2:3 ( w piątym secie R. Załomska wygrywała już 4:1). Z kolei Antonina Szymańska wygrała w pięciu setach z Sabiną Wabik ( piaty set 13:11). W czwartym pojedynku Magdalena Sikorska nie sprostała Natalii Bajor 1:3. W ostatnim spotkaniu wieczoru Roksana pokonała Paulinę Knyszewską 3:1. W całym spotkaniu częstochowianki wygrały z AZS UE Wrocław 3:2 i są coraz bliżej awansu do finału play off ekstraklasy.
Mecz rewanżowy odbędzie się 21 kwietnia we Wrocławiu. Lepszy z tej pary wystąpi w finale drużynowych Mistrzostw Polski

Bebetto AZS AJD Częstochowa – AZS UE Wrocław 3:2
Magdalena Sikorska – Paulina Knyszewska 3:0 (12:10, 11:9, 13:11)
Roksana Załomska – Natalia Bajor 2:3 (4:11, 12:10, 11:8, 9:11, 4:11)
Antonina Szymańska – Sandra Wabik 3:2 (7:11, 11:9, 8:11, 11:7, 13:11)
Magdalena Sikorska – Natalia Bajor 1:3 (11:5, 9:11, 3:11, 9:11)
Roksana Załomska – Paulina Knyszewska 3:1  (11:6, 11:6, 9:11, 12:10)