Raków przegrywa w Bytowie

Raków Częstochowa nie może swoich dotychczasowych wyników w rundzie wiosennej zaliczyć do udanych. 21 kwietnia czerwono-niebiescy kolejny raz przegrali, tym razem w spotkaniu z  Drutex-Bytovią Bytów 0:1. Jedynego gola zdobył Marek Opałacz. Częstochowianie mieli, co prawda swoje szanse, ale razili nieskutecznością i nie potrafili ich wykorzystać. W 19. minucie Drutex-Bytovia objęła prowadzenie. Z dystansu uderzył Marek Opałacz i pokonał Jakuba Szumskiego. Sędziowie konsultowali się jeszcze czy bramka została zdobyta prawidłowo, ale ostatecznie arbiter główny Daniel Kruczyński wskazał na środek boiska. Raków plasuje się aktualnie na 11. pozycji i ma coraz większą stratę do czołówki. Już w środę RKS zagra kolejne spotkanie. Tym razem na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Początek spotkania o godzinie 18.

źródło: rksrakow.pl

Drutex-Bytovia – RKS Raków Częstochowa 1:0 (1:0)

Bramki:
1:0 – Marek Opałacz 19′

Drutex-Bytovia: Szromnik – Opałacz, Gonzalez, Wróbel, Kuzdra, Kamiński, Jakóbowski (91. Jakóbowski, Wolski (79. Wilczyński), Rzuchowski, Wacławczyk (83. Wilk), Surdykowski.

RKS Raków: Szumski – Góra, Rakhmanov, Niewulis, Figiel (58. Wójcik), Radwański, Malinowski, Mondek (70. Tomalski), Formella (78. Mesjasz), Zachara, Embalo.