Raków zwycięski w Opolu

z gry

Podopieczni Jerzego Brzęczka rozegrali kolejne dobre spotkanie w okresie przygotowawczym. Dziś 2:1 pokonali na wyjeździe Odrę Opole. Szkoleniowiec Rakowa sprawdził w tym meczu aż 22 piłkarzy, w tym testowanych Patryków – Murawskiego i Serafina. Pierwszą bramkę, tuż przed zakończeniem pierwszej połowy zdobył dla gospodarzy Marcin Kocur. Po przerwie to częstochowianie dyktowali warunki gry. Wyrównał w 65. minucie z rzutu karnego Adrian Świerk, a zwycięską bramkę 10 minut później zdobył Tomasz Pełka po dośrodkowaniu Świerka właśnie.

Odra Opole – Raków Częstochowa 1:2 (1:0)

1-0 Marcin Kocur ’45

1-1 Adrian Świerk ’65 (z karnego)

1-2 Tomasz Pełka ’75