RKS Raków – Skra Częstochowa 2:1 (2:0)

W niedzielne przedpołudnie piłkarze Rakowa rozegrali sparing ze Skrą. Górą byli czerwono-niebiescy, którzy wygrali 2:1.
Trener Marek Papszun do gry desygnował zawodników, którzy nie wystąpili w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski z Wisłą Puławy oraz piłkarzy testowanych. W 29. minucie wynik spotkania otworzył Jose Embalo. Na 2:0 podwyższył Damian Warchoł. W drugiej połowie nasi rywali próbowali odrabiać straty i kilkukrotnie poważnie zagrozili bramce strzeżonej przez Jakuba Górskiego. W 85. minucie spotkania Skrze udało się zdobyć honorowe trafienie, a jego autorem był były zawodnik Rakowa Łukasz Kowalczyk.
Częstochowianie mają zaplanowany jeszcze jeden sparing – z Górnikiem II Zabrze. W związku z tym, że nasz zespół zakończył już udział w Pucharze Polski możliwe jest rozegranie jeszcze jednej gry kontrolnej.

RKS Raków Częstochowa – Skra Częstochowa 2:1 (2:0)