Skra przegrała w Sosnowcu

skra - piast II

W ostatnim meczu sparingowym przed ligową premierą podopieczni trenera Piotra Mrozka przegrali 1:2 z silną drużyną Zagłębia Sosnowiec. Spotkanie podzielone zostało na trzy tercje po 30 minut, w każdej z nich padła jedna bramka. Częstochowian na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej odsłony wyprowadził Mateusz Majsner. Szalę zwycięstwa ostatecznie przechylili na swoją korzyść sosnowiczanie, ale sztab szkoleniowy mógł być zbudowany grą drużyny przed piątkowym meczem z BKS-em Bielsko-Biała.

Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

0:1 – M. Majsner (28.)
1:1 – S. Jarczyk (60.)
2:1 – M. Września (73.)