Talenty Siatkarskie Norwida znów przy ul. Jasnogórskiej

Spadkiem z pierwszej do drugiej ligi zakończył sezon 2016/2017 beniaminek rozgrywek zaplecza ekstraklasy siatkarskiej, drużyna Exact Systems Norwid Częstochowa. Niestety nie udało się utrzymać w pierwszej lidze. Atmosfera jak powstała wokół drużyny, a zwłaszcza zaangażowanie kibiców, pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Właśnie dla tych wszystkich, którzy przychodzili na mecze i kibicowali zawodnikom, klub zorganizował ciekawe wydarzenie.
– Zapraszamy serdecznie na mecz Talenty Norwida kontra Exact System Norwid Częstochowa, w środę 26 kwietnia o godzinie 18.30 w hali sportowej przy IX Liceum Ogólnokształcącym im. Norwida przy ul. Jasnogórskiej – zaprasza Agnieszka Gabrysz z Działu Marketingu klubu. – Będzie to typowo mecz rozrywkowy. Przygotowaliśmy liczne niespodzianki dla kibiców, i dla tych starszych i tych młodszych.
W drużynie Talenty Norwida będziemy mogli zobaczyć takich zawodników jak Piotr Gruszka, Paweł Woicki, Piotr Hain, Bartłomiej Krulicki, Bartosz Bednorz, Bartosz Janeczek, Kamil Kwasowski, Krzysztof Modzelewski, Michał Chadała czy Marcin Kryś.
Mecz, w którym zagrają tak znani zawodnicy, będzie miał bez wątpienia charakter pokazowy i będzie swego rodzaju osłodą po niezbyt udanym sezonie Norwida.
Spotkanie gwiazd z obecną drużyną Norwida będzie okazją do zobaczenia na boisku zawodników, którzy błyszczą teraz w innych klubach, a swoją karierę rozpoczynali w Częstochowie. Będzie to na pewno gratka dla wszystkich miłośników siatkówki.

ZD